Uudised

31.01.2013

Esimene tööaasta on möödunud edukalt!

Aasta 2013 Pidula mõisas

Esimene aasta Pidula mõisas on olnud tegus ning edukas.
Kohe aasta alguses külastas meid grupp jahimehi, sinna hulka kuulus ka endine F1 piloot Mika Salo. Veebruaris osalesime Baltimaade suurimal turismimessil Tourest. Seal viisime läbi suure loosimise, peaauhinnaks oli romantiline nädalavahetus Pidula mõisas. Paketi võitja Andrus külastas meid oma perega märtsikuus.

Suvi saabus kiiresti ja juba majutasime me esimesi tipphooaja kliente. Pidulasse saabus inimesi Soomest, Rootsist, Lätist, Saksamaalt, Itaaliast, Hispaaniast ning isegi Uus-Meremalt!
Samuti olid meil suvel haljastuses abiks malevlased ning avatud oli suvine keldrikohvik.

Suvi tõi 2013. aastal Pidulasse kaks kontserti. Mõlemal korral oli mõisa peamaja saal rahvast täis. Oleme väga õnnelikud esimese kontserdikorraldamise kogemuse üle. Ka augustis esinenud Kait Tamra kiitis publikut ja korraldajaid.

Esimesel tööaastal sõlmisime lepingud kolme suure edasimüüjaga – Estravel, Booking.com ning HRS. On rõõm tõdeda, et koostöö kõigi kolmega kulgeb suurepäraselt!

Sügisel saime taas uute eriliste kogemuste osaliseks. Täna Madis Kallase ettepanekule oli Pidula mõis üks Karujärve Rattamaratoni joogipunkte. See andis meile hoogu panna joogipunkt üles ka Saaremaa Ralli ajaks. Nii jäid paljud uudishimulikud pilgud meie juurde korraks pidama ning juttu ajama.

Kuigi sügis-talvine periood on Saaremaa turismis vaikne aeg, on Pidula aastaringselt avatud. Koka Eero A. Talvitie saabumine talviseks ajaks Pidulasse aitas kaasa ammuse unistuse täitumisele – pühapäeva lõunate korraldamine!  Esimene üritus toimus 3. novembril 2013. Soodne hind, uudne idee ja kontseptsioon on Pidulasse toonud juba sadu inimesi ning loodetavasti leiab teist veel sama palju tee meie juurde.
Pühapäeva lõunatega jätkame ka uuel aastal!
Muude tegemiste seas käisime novembris veel ära Helsingis Mardilaadal ning väljastasime uuendatud infoga brožüürid.
Jõulude ja aastavahetuse ajal oli mõisas palju maagiat -  särasid tuled, peeti pidusid ja loeti jõuluvanale luuletusi.
Vaikimisi tähistasime kuupäeval 12.12 oma esimest sünnipäeva. Jah, oleme tõesti olnud avatud juba terve aasta!
Rõõmsate ja meeleolukate kohtumiseni meie teisel tööaastal!

Pidula mõisapere


 

Tagasi